به رنگ وب دیزاین خوش آمدید

بهینه سازی سئو

بهینه سازی سئو

بهینه سازی سئو

سئو مخفف search engine optimization می باشد ، سئو به معنای بهینه سازی برای موتور های جستجوگر از جمله گوگل شناخته شده است و به قولی با سئو میتوان ره صد ساله را طی 50 سال انجام داد، و به طور خلاصه با بهینه سازی یا همان سئو میتوان سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده کرد ، البته بی شک سئو در کنار عوامل دیگر کارساز خواهد بود اما یکی از لازمه های یک سایت بی شک سئو آن است، شما با سئو میتوانید سایت خود را ارتقاء بخشیده و در صفحات اول گوگل قرار بگیرید.

سئو شامل چندین بخش می باشد مانند: کلمات کلیدی مرتبط، شناختن ساختار کلی وب سایت، لینک سازی داخلی و خارجی و ... که با استاندارد سازی کد های وب سایت میتوان این امر را ارتقا بخشید.

قبل از انجام سئو یا همان بهینه سازی باید آنالیز کلی روی وب سایت شما صورت گیرد مانند: بررسی کلمه کلیدی مرتبط، میزان رقابت سایت های مرتبط با شما، آنالیز رقبای شما، بررسی ساختار وب سایت شما و ...

سئو شاید نتواند معجزه کند اما با سئو و بهینه سازی خطاهای سایت و استاندارد های لازم بررسی و رفع ایراد می شوند که این باعث خواهد شد که سایت شما دارای استاندارد های لازم گردد و در نتایج گوگل نتیجه مطلوب تری داشته باشد.

به طور ساده تر یک وب سایت بدون بهینه سازی سئو نمیتواند در جستجوگر گوگل حرفی برای گفتن داشته باشد مگر اینکه کلمه کلیدی مرتبط با شما ترافیکی از نظر رقباء نداشته باشد.

ما آماده پاسخگویی و مشاوره بیشتر به شما در زمینه سئو هستیم با ما در تماس باشید.