به رنگ وب دیزاین خوش آمدید

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام نوع جدیدی از تبلیغات است که به دلیل اهمیت رسانه های اجتماعی توسط اینستاگرام ، یک شرکت وابسته در فیس بوک ، معرفی شده است که مورد استقبال بسیار خوبی نیز قرار گرفته است.
مطمئناً هنگام ارسال پست جدید در اینستاگرام خود در کنار پست ها ، کلمه promote را مشاهده خواهید کرد ، این دکمه به شما امکان می دهد پست مورد نظر خود را برای افراد دیگری که پیرو شما نیستند نمایش دهید و به گونه ای تبلیغ کنید ، مانند موارد زیر در کشور ما به دلیل تحریم ها از این دکمه استفاده نشده و همه نمی توانند پست خود را به راحتی به دیگران نشان دهند. ما پست مورد نظر شما را به دیگران نشان خواهیم داد ، لازم به ذکر است که در تبلیغات اسپانسر اینستاگرام ، می توانید پست مورد نظر خود را با تنظیمات دلخواه خود برای افرادی که دوست دارید نمایش دهید.
روش کار بدین صورت است که شما ابتدا پست مورد نظر (عکس یا فیلم) را در صفحه خود ارسال می کنید و اگر فیس بوک دارید ، باید فیس بوک خود را به اینستاگرام خود متصل کنید و در صورت نداشتن آن می توانید یک حساب فیس بوک ایجاد کنید. و سپس به اینستاگرام خود متصل شوید ، که البته به درخواست شما این کار را خواهیم کرد ، سپس به ما بگویید پست شما در کدام کشور یا شهر نمایش داده می شود ، حتی می توانید نوع جنسیت و سن افرادی را که تبلیغ شما دقیقاً برای آنها نمایش داده می شود ، انتخاب کنید. هدف شما ، پست مورد نظر شما یا همان آگهی مورد نظر شما در میان پیام های افراد هدف یا در تاریخچه این افراد نمایش داده می شود و این افراد می توانند بر روی تبلیغات شما در سایت کلیک کنند شما می توانید به واتساپ یا تلگرام خود متصل شوید ، یا اگر می خواهید ، می توانید برنامه خود را برای بارگیری و سایر مزایایی که در طول مشاوره برای شما توضیح خواهیم داد ارسال کنید.
این نوع تبلیغ ، مانند تبلیغات گوگل AdWords ، بر اساس کلیک یا پخش ویدئو محاسبه می شود و از هزینه پرداختی شما کسر می شود. لازم به ذکر است که گزارش کاملی در پایان اطلاعیه در اختیار شما
 قرار خواهد گرفت.
تبلیغات اسپانسر یکی از هدفمندترین فرم های تبلیغات اینستاگرام است. در تبلیغات اسپانسر اینستاگرام ، پست یا داستان مورد نظر همراه با تصویر کوچک Sponsored و همچنین سایر پست ها و داستان ها در صفحه کاربر نمایش داده می شود. اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است. این شبکه در حال حاضر بیش از 24 میلیون کاربر ایرانی دارد که هر روز در حال رشد است. تبلیغات اینستاگرام باعث دیده شدن بیشتر تجارت شما و تمایل بیشتر کاربران به استفاده از محصولات یا خدمات شما می شود. طبق آمار ، کاربران حداقل 10 برابر بیشتر از سایر شبکه های اجتماعی در اینستاگرام با مارک های تجاری ارتباط برقرار می کنند. دیما اولین آژانس تبلیغاتی در ایران است که توانایی اجرای کمپین های تبلیغات اسپانسر اینستاگرام را دارد. از آنجا که این نوع تبلیغات قبلاً در ایران گسترده نبود ، توجه کاربران را به خوبی جلب می کند و در نقطه کور آنها قرار نمی گیرد.
تبلیغات اینستاگرام (تبلیغات اسپانسر) چیست؟
تبلیغات اسپانسر اینستاگرام نوعی تبلیغات در اینستاگرام است که فیس بوک ، شرکت اصلی اینستاگرام ، برای شما انجام می دهد. اگر صفحه اینستاگرام شما در حالت کسب و کار باشد ، در پایین هر تصویر یک دکمه آبی رنگ تبلیغ را مشاهده می کنید. این یک دسترسی ساده و اساسی است که می توانید با آن محتوا را برای کاربران اینستاگرام توزیع کنید.
فیس بوک به شما امکان می دهد با انتخاب یک هدف دقیق ، کمپین تبلیغاتی خود را برای مخاطبان خود سفارشی و مدیریت کنید. این بدان معنی است که آن دسته از کاربران اینستاگرام که قبلاً شما را ندیده اند ، تبلیغات شما را در صفحه اصلی یا سایر استوری ها مشاهده خواهند کرد.
در تبلیغات اینستاگرام می توانید لینک مورد علاقه خود را در تبلیغ قرار دهید. بدین ترتیب ، کاربران می توانند به سایت مراجعه کنند ، محصولات خریداری کنند ، برنامه ها را بارگیری کنند ، ثبت نام کنند ، از کانال تلگرام بازدید کنند و ....
تبلیغات اسپانسر اینستاگرام کجا قابل مشاهده است؟
هر کمپین حامی مالی اینستاگرام در استوری یا صفحه اصلی به انتخاب کارفرما نمایش داده می شود. این بدان معناست که مخاطبان هدف تبلیغات شما را در میان پست های دوستان و سایر مشترکان نشان می دهند و اگر گزینه "نمایش در تاریخ" را انتخاب کنید ، کاربران تبلیغات شما را در بین داستان های سایر مشترکان خود مشاهده می کنند.
تبلیغات اینستاگرام چگونه انجام می شود؟
اگر صفحه اینستاگرام شما در حالت کسب و کار باشد ، احتمالاً در پایین هر پست یک دکمه آبی promote مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی این دکمه ، باید مراحل ایجاد یک کمپین حمایت مالی اینستاگرام را طی کنید. اما مشکل اصلی کاربران ایرانی نبود چنین فرصتی در اینستاگرام به دلیل تحریم ها است. بسیاری از شرکت ها قادر به استفاده از اسپانسرهای اینستاگرام نبودند زیرا در ایران انتخاب گروه هدف ایرانی ، پرداخت هزینه و استفاده از داشبورد فیس بوک امکان پذیر نیست. برای حل این مسئله ، با انتخاب دقیق مخاطب ایرانی هدف و شناسایی هدف مناسب برای هر کمپین ، خدمات مشاوره ، پیاده سازی ، مدیریت و تجزیه و تحلیل و همچنین ارزیابی کمپین های تبلیغاتی اسپانسر اینستاگرام را ارائه می دهیم.

رنگ وب دیزاین آماده انجام تبلیغات اسپانسر اینستاگرام برای کسب و کار شما بادر کوتاه ترین زمان می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.