به رنگ وب دیزاین خوش آمدید

تبلیغات شبکه اجتماعی

تبلیغات شبکه اجتماعی

تبلیغات شبکه اجتماعی

امروزه با گسترش اینترنت پرسرعت و اینترنت همراه ، استفاده از رسانه های اجتماعی به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی اکثر مردم تبدیل شده است. این امر تبلیغات در شبکه های اجتماعی و خدمات تولید محتوا را برای برندها ضروری کرده است.
مزایای تبلیغات رسانه های اجتماعی:
تبلیغات محتوایی و بازاریابی در شبکه های اجتماعی مزایای بسیاری دارد که می توان به شرح زیر خلاصه کرد:
1. امکان دیده شدن توسط طیف وسیعی از تماشاگران.
2. امکان هدف گیری دقیق تر مخاطبان متناسب با سلیقه و سبک زندگی آنها.
3. تأثیر زیاد شبکه های اجتماعی در خریدهای مشتری.
4- هماهنگی با اقدامات مربوط به تولید محتوا در شبکه های اجتماعی.
5. سهولت دسترسی به مخاطبان با استفاده از دستگاه های تلفن همراه.
تبلیغات شبکه های اجتماعی در ایران:
تبلیغات شبکه های اجتماعی در ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا کاربران ایرانی هر روز وقت زیادی را در شبکه های اجتماعی می گذرانند. به گفته معاون وزیر ارتباطات ، سرانه حضور هر روزه ایرانیان در شبکه های اجتماعی یک ساعت و چهار دقیقه است.
بسیاری از شبکه های اجتماعی خدمات تبلیغاتی را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، فیس بوک و اینستاگرام امکان هدف قرار دادن تبلیغات برای مخاطبان مختلف را فراهم کرده است. اما مسئله تبلیغات شبکه های اجتماعی در ایران این است که به دلیل دسترسی محدود کاربران ایرانی به خدمات تبلیغاتی و هدف قرار دادن این شبکه های اجتماعی ، این سرویس ها به سختی توسط کاربران ایرانی استفاده می شوند. اما مارک های ایرانی برای استفاده از تبلیغات در شبکه های اجتماعی از مدل های تبلیغاتی دیگری استفاده می کنند. مارک های ایرانی معمولاً از دو بستر محبوب رسانه های اجتماعی ایرانی برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. تلگرام و اینستاگرام.
تبلیغات تلگرام:
تلگرام امکانات تبلیغاتی اختصاصی ندارد و تبلیغات تلگرام محدود به انتشار تبلیغات در کانال ها یا ربات های محبوب است. تبلیغات تلگرام خیلی زود به قسمت مهمی از تبلیغات شبکه های اجتماعی در ایران تبدیل شد. خیلی زود با شبکه ها و کانال های محبوب در تلگرام ارتباط برقرار کردیم و در زمان های مختلف فیلم ها و کمپین های مختلف را تبلیغ و توزیع کردیم.
تبلیغات اینستاگرام:
همانطور که گفته شد ، به دلیل محدودیت خدمات تبلیغات برای کاربران ایرانی ، تبلیغات اینستاگرام در ایران به گونه دیگری انجام می شود. مارک های ایرانی از دو روش تبلیغات در اینستاگرام استفاده می کنند؛ یک روش مشابه تبلیغات تلگرام است ، جایی که تبلیغات در صفحات محبوب اینستاگرام منتشر می شود ، روش دیگر تبلیغات اینفلوئنسر است.
یکی از نمونه های یک پروژه رنگ وب برای تبلیغات اینستاگرام ، نهالستان رویال نهال بود که در آن علاوه بر بازاریابی تأثیرگذار ، از تبلیغات در پربازدیدترین صفحات اینستاگرام نیز استفاده کردیم.

رنگ وب دیزاین آماده انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی (مجازی) می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.