به رنگ وب دیزاین خوش آمدید

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی که از نامش هم پیداست به صورت ویدیویی می باشد، به اینصورت که عکسی از محصول و یا برند شما که نیاز به تبلیغ آن را دارید به همراه موسیقی بی کلامی به صورت ویدیو ساخته می شود، پس از آنالیز کامل کسب و کار شما کلمات کلیدی مهم و پر ترافیک برای تبلیغ شما توسط رنگ وب دیزاین جمع آوری میگردد، رنگ وب دیزاین با تخصصی که در این زمینه دارد با به اشتراک گذاری ویدیوی تبلیغاتی شما در حدود 50 سایت اشتراک گذاری ویدیو فارسی و خارجی از جمله: یوتیوب، ویمو، آپارات، نماشا، تماشا، میهن ویدیو، جعبه، دالفک، شبکه ما، ویدیو فا، آینت، دینوک و .... با استفاده از توانایی ها و ترفند های حرفه ای خود باعث خواهد شد که تبلیغات شما در جستجوی گوگل در صفحه اول به نمایش در آید.

تبلیغ ویدیویی یکی از محبوب ترین تبلیغات اینترنتی محسوب می شود که رنگ وب پس از هر بار انجام این تبلیغ به مشتریان، رضایت آنان را به همراه داشته است، توصیه میکنیم حتما جهت پیشبرد در کسب و کار خود از این نوع تبلیغ استفاده کنید تا نتیجه مطلوبی را دریافت نمایید.

رنگ وب دیزاین آماده انجام تبلیغات ویدیویی برای کسب و کار شما با تعرفه مناسب و در کوتاه ترین زمان می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.