به رنگ وب دیزاین خوش آمدید

تبلیغات گوگل ادوردز

تبلیغات گوگل ادوردز

تبلیغات گوگل ادوردز

یکی از مهمترین و ضروری ترین عوامل موفقیت در دنیای تجارت مدرن ، تبلیغات هدفمند است. به دلیل استفاده روزافزون کاربران از اینترنت ، یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی قرار دادن تبلیغات در گوگل ادوردز و کلمات کلیدی بازاریابی در موتورهای جستجو است. احتمالاً می دانید که محبوب ترین و محبوب ترین موتور جستجو در جهان گوگل است و هر ایرانی به طور متوسط ​5 بار در روز جستجو می کند و 40٪ از کاربران دنبال کننده پیوند گوگل در نتایج جستجوی مرتبط ظاهر می شوند. بنابراین ، علاوه بر دسترسی سریع به صفحه اول گوگل، یکی از بهترین و هدفمندترین روش های تبلیغاتی استفاده از تبلیغات در گوگل ادوردز (Google Adwords) است. در اینجا ما قصد داریم به طور ضمنی گوگل ادز را در کنار معرفی خدمات وب برای گوگل ادوردز آموزش دهیم.

راهنمایی تبلیغات گوگل

هنگام جستجوی در گوگل بی شک مشاهده کرده اید ، که در نتایج یافت شده عبارک کوچکی مانند این تصویر  تبلیغات گوگلنشان داده می شود. که  این نشان دهنده همان تبلیغات Google Ads گوگل ادوردز می باشد. با تبلیغات در گوگل ادوردز در هیچ زمان ، بدون اتلاف وقت و بدون پرداخت هزینه های هنگفت برای خدمات جستجوگرها ، شما در صفحه اول گوگل هستید و تبلیغات شما به صورت رایگان و فقط در مخاطبان ازای کلیک در تبلیغات گوگل شما و در صفحه ورود به سیستم که برای هزینه خود پرداخت می کنید نمایش داده می شود. سایت اینترنتی. این روش پرداخت ازای کلیک یا PPC نامیده می شود.

قدرت تبلیغات در گوگل ادز
گوگل ادوردز تبلیغات به عنوان جامع ترین و قدرتمندترین ابزاری است که کمپانی ها برای مدیریت کاربران در سراسر جهان باید استفاده کنند. این نوعی ارتباط است که معمولاً سعی می کند مشتریان بالقوه را راضی به خرید یا مصرف بیشتر محصولات یا خدمات یک مارک خاص کند.
تأثیرات تبلیغات گوگل ادز در جامعه مدرن
تأثیری که در طول سالها بر جامعه گذاشته است ، خصوصاً در این عصر فناوری حیرت انگیز است. تبلیغات گوگل ادز با تأثیرگذاری بر عادت های مردم ، ایجاد نیازهای واقعی ، اولویت بندی ارزش ها ، مانند عقابی است که آماده شکار طعمه های خود است. به طور کلی ، تبلیغات تأثیر مثبتی در بازار تجارت داشته و به اقتصاد و جامعه کمک کرده است.
تبلیغات آنلاین و تبلیغات آفلاین را مقایسه کنید
در مقایسه با تبلیغات آفلاین ، تبلیغات آنلاین مقرون به صرفه تر است. برای برندهای جدید که بودجه کمتری دارند دسترسی به مخاطبان خود راحت تر است ، به خصوص اینکه برخی از روش ها مانند رسانه های اجتماعی کاملاً رایگان هستند.
گوگل ادز همچنین مشتریان تلفن همراه را هدف قرار می دهد ، هر روز افراد بیشتری هنگام مرور اینترنت در اینترنت از رایانه های رومیزی استفاده می کنند ، بنابراین هدف قرار دادن این کاربران نیز مهم است. در حال حاضر بیشتر روشهای تبلیغات و دسترسی به اینترنت از طریق موبایل قابل تنظیم هستند ، بدین معنی که حتی یک روش را از دست نخواهید داد.
دسترسی راحت تر به اینترنت
تبلیغات می تواند به تعداد قابل توجهی از افراد در اینترنت برسد. اگر یکی ایجاد کنید که افراد بتوانند با آن تعامل داشته باشند ، بیش از آنچه فکر می کنید گسترش می یابد.
برقراری ارتباط با مشتریان مخاطبان شما احتمالاً تبلیغات شما را بارها و بارها در اینترنت مشاهده می کنند. آنها به سرعت شروع به تعریف نام تجاری شما می کنند که برای آگاهی از برند خوب است. هرچه بیشتر شما را ببینند ، به شما اعتماد بیشتری خواهند کرد. در نهایت ، این باید رابطه آنها را با نام تجاری شما تقویت کند.
تبلیغات در سال 2020 با چه سرعتی تغییر می کند؟
اکنون که به سال 2020 رسیده ایم ، به اطراف خود نگاه کنید ، همه چیز به سرعت در حال تغییر است ، بنابراین ایده استفاده از فناوری تبلیغات قدیمی برای رشد تجارت شما ایده خوبی به نظر نمی رسد. در حقیقت ، می توان گفت که هر تجارت طعمه داروینیسم دیجیتال شده است ، این بدان معناست که رفتار مشتری با ظهور فناوری های جدید به سرعت در حال تغییر است ، در حالی که شرکت ها همگام با این تغییرات پیش می روند. و هیچ سادگی وجود ندارد.
بنابراین ، شما همچنین باید از جدیدترین تکنیک های تبلیغات آنلاین در تجارت خود استفاده کنید تا در جذب و رشد مشتری درخشان به نظر برسید.

مراحل راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی در گوگل:
به بیان ساده ، تبلیغات در گوگل به این صورت است که شما عبارات مربوط به نوع فعالیت و محصول یا خدماتی را که ارائه می دهید انتخاب می کنید و تبلیغ خود را بر این اساس طراحی می کنید تا کاربران بتوانند آن کلمات کلیدی را در گوگل ، تبلیغ شما جستجو کنند. نتایج جستجو را در صفحه اول مرور کرده و در صورت لزوم بر روی آنها کلیک کنید.
1. سفارش حساب گوگل:
اولین کاری که باید پس از مشاوره تلفنی یا آنلاین با متخصصان رنگ وب انجام دهید ، سفارش و خرید حساب گوگل است. در این مرحله ، شما قوانین و مقررات مربوط به تبلیغات در گوگل را می پذیرید ، سفارش خود را نزد متخصصان ما ثبت می کنید.
2. بررسی و تجزیه و تحلیل:
پس از انجام مراحل اداری و مالی و ثبت نهایی آگهی ، متخصصان ما وب سایت شما را با در نظر گرفتن نوع تجارت ، بازار هدف و رقبا بررسی می کنند. و با تجزیه و تحلیل صفحات مهم مانند صفحات فرود و اعلام نتایج به شما ، آنها سعی می کنند خدمات تبلیغات شما را بهبود ببخشند.
3. انجام یک کارزار تبلیغاتی:
در این مرحله ، متخصصان ما بر اساس نتایج تجزیه و تحلیل ، کمپین تبلیغاتی شما را در گوگل انجام می دهند. در این مرحله ، شما کلمات کلیدی و عبارات ، متن تبلیغاتی را انتخاب و آزمایش می کنید و نمره کیفیت کمپین خود را در گوگل بررسی می کنید.
4. مدیریت و پشتیبانی:
پس از راه اندازی یک کمپین در گوگل ادز ، مرحله مدیریت و پشتیبانی ما آغاز می شود. نظارت روزانه بر کمپین شما برای کنترل بودجه ، جایگذاری تبلیغات و اعتبارسنجی فوری اهداف تعریف شده در گوگل آنالیتیکس، یکی از مهمترین وظایفی است که توسط تیم رنگ وب در مرحله مدیریت تبلیغات گوگل ادز انجام می شود.

گزارش اختصاصی کلیک ها از طرف گوگل برای شما ارسال میگردد.

رنگ وب دیزاین آماده انجام تبلیغات گوگل (گوگل ادز) برای کسب و کار شما با تعرفه مناسب و در کوتاه ترین زمان می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.