به رنگ وب دیزاین خوش آمدید

تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا

مشخصات محتوای ایجاد شده در رنگ وب:
1. به هیچ وجه کپی نمی شوند.
2. می تواند از منابع انگلیسی مطالعه شود و سپس ترجمه شود ، یا می تواند از ابتدا تا انتها یک مطالعه کامل باشد ، یا می تواند ترکیبی باشد ، به انتخاب شما.
3. کلیه نکات اساسی سئو در تولید محتوا (تراکم کلمات کلیدی اصلی و فرعی ، روان بودن محتوا ، عنوان ، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و طراحی عناوین مرتبط ، این کلمات کلیدی باید در ابتدا (دو جمله اول) و در کلمات کلیدی پاراگراف ها که شروع)
4- ویرایشگر سئو کارهای نویسنده پست را درباره محتوای ایجاد شده ویرایش می کند.
5- در هر محتوا ، به ازای هر 300 کلمه ، یک تصویر مرتبط جستجو و درج می شود.
6. تعیین (ویرگول ، نقطه ویرگول ، و شماره گذاری) در تولید محتوا استفاده میگردد .
نکات مهم تولید محتوا :
تولید محتوا را جدی بگیرید ، همه سایت های برتر مانند دیجی کالا ، زومیت ، بامیلو ، تبیان ، ورزش 3 و ... با تولید محتوا بی نظیر و گسترده موفق شده اند ، همچنین می توانید موقعیت های بازاریابی اینترنتی خود را با شناسایی استراتژی مناسب و تولید محتوا منظم و ثابت.
برخی از خدمات تولید محتوا در زمینه های تخصصی زیر ارائه می شود:
تولید محتوا برای سایت های فروشگاه
تولید محتوا برای سایت های مسافرتی
تولید محتوا برای سایت های خدماتی
تولید محتوا برای سایت های علمی
تولید محتوا برای سایت های آموزشی
تولید محتوا برای سایت های خبری
تولید محتوا برای سایت های فرهنگی
تولید محتوا برای اماکن مذهبی
تولید محتوا برای سایت های سرگرمی

تولید محتوا یعنی چه؟
امروز سئو توجه بیشتری به کیفیت تولید محتوا می دهد. تولید محتوا با کیفیت باعث افزایش قابل توجه رتبه سایت شما می شود. به همین دلیل است که اکثر مدیران وب سایت یکی از بخشهای خود را به تولید محتوا اختصاص می دهند و سعی می کنند وبلاگ نویسان باتجربه را در این زمینه استخدام کنند.
یکی از چالش های اصلی این وبلاگ نویسان ، ایجاد محتوای مناسب برای تجارتشان است. چگونگی ایجاد محتوایی که به مخاطبان وب سایت شما مرتبط باشد و یافتن منبع قابل اعتماد کاملاً دشوار است.
در این مقاله سئو ، ما می خواهیم در مورد حل این مشکل با شما صحبت کنیم: نحوه ایجاد محتوای مناسب و آنچه لازم است. بنابراین با سئو کار کنید.

در تولید محتوا ایده داشته باشید:
اولین قدم ایجاد ایده تولید محتوا است. ابتدا باید موضوع را برای وب سایت و مقالات خود تعریف کنید و سپس شروع به تولید ایده و تم جدید بر اساس آنها کنید. یک دفترچه به همراه داشته باشید ، موضوعات مرتبط را بنویسید و بهترین را انتخاب کنید.
کلمات کلیدی خود را لیست کنید:
یکی از دلایل فنی مراجعه به تولید محتوا استفاده از کلمات کلیدی در وب سایت شما است. لیستی از کلمات کلیدی مورد نظر خود را بنویسید و شروع به نوشتن کنید. برای این کار می توانید از ابزار سئو برای تولید محتوا استفاده کنید و کلمات و عباراتی را که بیشتر جستجو می شود پیدا کنید.
از ابزارهای ساخت کلمات کلیدی استفاده کنید:
علاوه بر گوگل ، ابزارهای زیادی وجود دارد که عبارت مورد نظر را برای یک کلمه کلیدی تولید می کنند. یکی از ابزارها و وب سایت ubersuggest عبارات جستجوی برتر را به شما نشان می دهد.
نوشتن عنوان جذاب تولید محتوا:
متأسفانه ، این قابل دور زدن است ، اما فقط اگر شما یک تکنسین باشید که می داند چه کاری انجام می دهید. عنوان مهمترین قسمت است زیرا در عنوان می توانید هوشمندانه از کلمات کلیدی یا عبارات مهم استفاده کنید و از همه مهمتر ، این عنوان محتوای شماست که کاربر را درگیر خود می کند ، بنابراین هنگام نوشتن آن بسیار مراقب باشید.

محتوای سایت های رقبا را بررسی کنید:
قبل از تولید محتوا مقالات وب سایت های رقیب را بررسی کنید و سعی کنید اشکالات تولید محتوا آنها را در قسمت محتوای وب سایت خود برطرف کنید. اگر مقاله خوبی در زمینه شما وجود ندارد ، به نفع شما است و لازم نیست. برای راه اندازی سایت خود سخت کار کنید.
نیازهای کاربران برای تولید محتوا را در نظر بگیرید:
مخاطبان اصلی محتوای وب سایت شما کاربران شما هستند ، بنابراین شما باید محتوایی ایجاد کنید که پاسخگوی نیازهای آنها ، نگرانی های روزمره و تمام ویژگی های مورد نظر آنها باشد. کاربران ساعت های زیادی را در اینترنت می گذرانند تا نیاز خود را پیدا کنند. اگر می توانید نیازهای اساسی آنها را با تولید محتوا برآورده کنید ، می توانید منبع معتبری باشید.
نیازی به پرداختن به سوال اصلی سطحی نیست:
یکی از مشکلات اصلی اکثر مقالات در وب سایت ها این است که محتوای آنها کاملاً زیرنویس شده و از جزئیات کافی برخوردار نیست. اگر با یک مشکل تخصصی روبرو هستید ، باید سعی کنید علاوه بر این ، تمام اطلاعات و سوالات دیگر را ارائه دهید. تعریف یک تم اصلی باعث برجسته شدن سایت شما در بین جمعیت می شود.
در چندین مقاله مختلف این موضوع را کاوش کنید:
بعضی اوقات مباحثی وجود دارد که نیاز به توضیح در چندین جنبه دارد ، اما دارای همان موضوع است. به عنوان مثال ، ما این مقاله را برای شما نوشتیم. بسیاری از روش های تولید محتوا با جنبه های مختلف وجود دارد. در هر مقاله می توانید روش ها و ایده های مختلف را توضیح دهید. البته به خاطر داشته باشید که ایده های شما باید جنبه های مختلف داشته باشد ، نه سازگاری.
بر خلاف بقیه را بنویسید:
اجازه دهید این را با یک مثال توضیح دهیم. شما به عنوان یک بازاریاب محتوا ، نقش مفید شبکه های اجتماعی را می دانید و آن را یک ضرورت می دانید و همه با شما موافق هستند ، اما این بار به جای رسانه های اجتماعی خوب برای بازاریابی محتوا ، در مورد معایب آنها بنویسید. ... این نوع مقاله ها نشان می دهد که شما به آنچه دیگران به آن توجه نمی کنند توجه می کنید و این شما را از دیگران متمایز می کند. در دنیای تولید محتوا ، این "روش خواندن مقاله" نامیده می شود.
مقالاتی را درباره محصولات خود لیست کنید:
لیست کاملی از تمام مقالات منتشر شده در سایت خود تهیه کنید. مزیت این کار این است که می توانید به راحتی به قسمت های دیگر موضوع اصلی سایت خود پیوند دهید.
بهترین مقالات خود را درباره سایر محصولات در سایت خود ارسال کنید:
همیشه متخصصانی هستند که برای سایت های دیگر می نویسند. شما باید این افراد را پیدا کرده و مقالات آنها را در سایت خود قرار دهید. این در مورد کپی برداری نیست ، بلکه در مورد روش دیگری و نوشتن محتوای آنها با ذکر منبع در بخش مقالات شما است. البته بهتر است این روش هفتگی یا ماهانه انجام شود. با این کار سایت های رقبای شما مجبور به انجام همان کار با شما می شوند و نتیجه آن پیوند به سایت شما خواهد بود.

انتشار مقالات آموزشی:
مردم همیشه به دنبال پاسخ به سوال "چگونه" هستند ، بنابراین شما باید بتوانید در تولید محتوا خود به این سوالات پاسخ دهید. کاربران زیادی هستند که ایده های آموزشی دارند ، می توانید از آنها برای ایجاد مقالات آموزشی استفاده کنید و همچنین به آنها کمک کنید تا مطالب خود را به صورت آنلاین نمایش دهند. یکی از مزایای این روش این است که نویسندگان محتوای شرکت شما نام و وب سایت شرکت شما را در رزومه خود قرار می دهند که به برند شما نیز کمک می کند.
تمام اسرار و افسانه های تجارت خود را بگویید:
هر مشاغل اسرار و افسانه های زیادی دارد که گاهی اوقات کاربر را به سمت اطلاعات غلط و سوء اطلاع سوق می دهد. شما باید تمام این اسرار و شایعات را بگویید و گفته ها و دلایل کافی آنها را رد یا اثبات کنید.
قالب مقاله تولید محتوا خود را به روز کنید:
همیشه روش های جدیدی برای تولید محتوا وجود دارد. به عنوان یک بازاریاب محتوا ، باید دانش خود را در این زمینه به روز کنید. بهترین نقطه شروع مقالات قدیمی و البته بازنشر آنهاست تا آدرس تغییر نکند یا موضوع اصلی مقاله تغییر نکند. ایجاد اینفوگرافیک یا عکاسی امروزه بیشترین تأثیر را بر مخاطبان دارد و نوع قلم های استفاده شده تأثیر قابل توجهی در خوانایی دارد ، بنابراین باید اطلاعات خود را در این زمینه به روز کنید و از تکنیک های قالب بندی جدید استفاده کنید.
سئو مکانیکی:
وقتی تولید محتوا شما تمام می شود ، کار اصلی شما شروع می شود. مطالب خود را بر اساس سئو بنویسید. یعنی همه تکنیک ها مانند استفاده از کلمات کلیدی ، عناوین و تراکم را بر اساس آخرین الگوریتم سئو دنبال کنید.
نکات نوشتن تولید محتوا را به درستی دنبال کنید
یکی از نکات اصلی که قبل از انتشار مقاله باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید نکات نوشتن است. استفاده صحیح از ویرگول ، ویرگول ، نقطه و غیره به ویژه در تولید محتوا مهم است. استفاده نادرست از هر یک از این قوانین خواننده را به سوء تفاهم مطالب سوق می دهد و تمام تلاش شما را هدر می دهد.
نوشتن مطالب طولانی:
اندازه محتوای استاندارد برای یک سایت از 2000 تا 3000 کلمه است. حداقل تعداد کلماتی که می توانید استفاده کنید 500 کلمه است. اگر مقاله شما کمتر از 500 کلمه باشد ، ممکن است Google شما را جریمه کند زیرا وبلاگ اصلاً در نظر گرفته نشده است و اگر بیش از 4000 کلمه باشد ، بهتر است آن را در بخش تقسیم دو مقاله قرار دهید.

برچسب های متا را جدی بگیرید:
اولین بخشی که گوگل می خواند عنوان متا تگ است. بنابراین ، شما باید متن خود را به درستی بنویسید ، زیرا اگر گوگل متوجه شود عنوان شما هیچ ارتباطی با محتوای شما ندارد ، سایت شما را جریمه می کند.
توضیحات متا را فراموش نکنید:
این متا تگ به همان اندازه عنوان مهم است و به بهینه سازی رتبه سایت شما کمک زیادی می کند. وقتی سایت شما توسط یک موتور جستجو در یک صفحه نمایش داده می شود ، توضیحات شما در زیر عنوان سایت شما ظاهر می شود. گوگل یکی از برچسب های متا را که متا تگ توضیحات است تأیید می کند. این متا تگ باید در مقالاتی با کمتر از 500 کلمه نوشته شود ، اما در بیشتر مقالات ، حتی اگر آن را ننوشته باشید ، گوگل آن را درک می کند و به نوعی آن را تولید می کند.
به درستی از کلمات کلیدی استفاده کنید:
هیچ چیزی مانند کلمات کلیدی نمی تواند رتبه سایت شما را خراب کند. متأسفانه ، بیشتر سازندگان محتوا فکر می کنند هرچه بیشتر از کلمه کلیدی استفاده کنند ، احتمال توجه مقاله شما بیشتر است. بسته به میزان تراکم کلمات کلیدی ، میانگین کاربرد هر کلمه 2 تا 3 درصد کل کلمات مقاله است.
هرگز از کلاهبرداری های کلاه سیاه در تولید محتوا استفاده نکنید:
گوگل از تکنیک کلاه سیاه متنفر است و به سرعت متوجه می شود که هر وب سایتی که از این روش ها استفاده کند توسط گوگل مجازات خواهد شد.
ایجاد پیوندهای داخلی بین صفحات وب:
وقتی صفحه ای ایجاد می کنید ، پس از مدتی توسط گوگل نمایه می شود. اگر بعداً این صفحه خوانده نشود ، رتبه بندی وب سایت شما در این صفحه کم رنگ می شود ، بنابراین شما باید این صفحه را با استفاده از روشهای مکرر در گوگل نشان دهید و بهترین راه ایجاد پیوندهای داخلی بین صفحات ، به ویژه بین مقالات مختلف
یک منبع ارسال کنید و به آن پیوند دهید:
اگر مقاله خود را در وب سایت دیگری کپی کرده اید ، بهتر است منبع را منبع دهید و به آن پیوند دهید تا توسط گوگل جریمه نشوید و کاربر بتواند شما را نسبت به قابل اعتماد بودن محتوای خود قانع کند.
فرم و زیرنویس را فراموش نکنید:
چند نکته را باید در تولید محتوا بخاطر بسپارید: اول ، نوشتن متن خالی کاربر را آزار می دهد و می توانید بگویید متن شما به هیچ وجه قابل خواندن نیست. باید سعی کنید متن خود را شکسته و از زیرنویس ها و عکس های جداگانه برای هر قسمت استفاده کنید ، زیرا این امر باعث خوانایی متن می شود و کاربر متن شما را بهتر درک می کند.

محتوای شما باید به درستی در تلفن همراه شما نمایش داده شود:
امروزه بیشتر کاربران از طریق تلفن های همراه خود به اینترنت متصل می شوند ، بنابراین محتوای شما باید به خوبی در تلفن ها نمایش داده شود. مهمترین قسمت اندازه قلم متن است.
خودتان را معرفی کنید:
برای اولین بار خواننده بسیار مهم است که بداند شما کی هستید. بهتر است شرکت و خدمات خود را در بخشی از مقاله ارائه دهید ، به عنوان مثال ، می توانید از شرکت خود استفاده کنید ، مثلاً تجربه خود را به اشتراک بگذارید زیرا مثال را برای کاربر لمس کردید و خود را معرفی کردید.
به اشتراک گذاشتن مقالات مرتبط:
یکی از راهکارهای تولید محتوا قرار دادن هر مطلب و مقاله ایجاد شده در یک بخش است ، زیرا هر دو کاربر می توانند با توجه به علایق خود وارد قسمت مربوطه شوند و پیوند داخلی با آن راحت تر است.

جهت سفارش هرگونه تولیدمحتوا برای کسب و کارهای مختلف جهت درج در وب سایت ، شبکه های اجتماعی و ... کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ برای ما پیام ارسال نمایید.