به رنگ وب دیزاین خوش آمدید

سوالات متداول

طراحی وب سایت چیست و به چه معناست؟

سایت یک سیستم نرم افزاری تحت وب است که روی رایانه سرور میزبان اجرا می شود و به مخاطبین اجازه می دهد تا از طریق اینترنت و پروتکل HTTP صفحات سایت را درخواست کنند و این صفحات به مرورگر آنها ارسال می شود.
در نتیجه ، یک سایت به این معنا مجموعه ای از صفحات خواهد بود که حاوی اطلاعاتی است که شخصی ، شخصی یا سازمانی را در اینترنت معرفی می کند. فرآیند توسعه یک الگوی گرافیکی ، سفارشی سازی صفحات و وارد کردن محتوای مشتری هنگام ایجاد آن صفحات ، طراحی وب سایت نامیده می شود.


لزوم طراحی سایت چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

وقتی کسی می پرسد استفاده از طراحی وب سایت چیست؟ یا چرا ما به یک وب سایت نیاز داریم؟ ما دلایل ایجاد وب سایت را لیست کرده و مزایای طراحی وب سایت را ذکر خواهیم کرد که از هزاران مورد ذکر شده ما! اما اگر بخواهیم فقط یک دلیل برای توسعه یک سایت بیان کنیم ، باید بگوییم که امروزه استفاده از اینترنت ، دستگاه های تلفن همراه و اینترنت به قدری عادی شده است که اگر هنگام جستجو در فضای مجازی خود را پیدا نکنید ، برای افراد به معنای داشتن اصلا وجود خارجی وجود ندارد!


هدف از طراحی وب سایت چیست؟

سوال "هدف از ساخت وب سایت چیست؟" یکی از سوالات متداولی است که مشتریان از شرکت های طراحی وب می پرسند. وقتی از ما سوال می شود ، طراحی سایت برای چیست؟ باید گفت که معمولاً هدف از طراحی سایت برای مشتریانی که به ما مراجعه می کنند و دلایل اصلی نیاز به طراحی سایت شامل:
اطلاعات کاتالوگ.
مارک آنلاین و بهبود تصویر.
بازاریابی آنلاین برای ملاقات با افراد جدید.
روابط تجاری و تجاری با طرف بین المللی.
هزینه برقراری ارتباط با مخاطبین و مشتریان را ساده و کاهش دهید.
پشتیبانی و کارایی و در دسترس بودن مخاطبین.
سرعت کار و گردش اطلاعات را تسریع کنید.
جستجوگرها و در بالای نتایج جستجوی گوگل باشید.
سفارش کار بگیرید ، یک پروژه جذب کنید و مشتری جذب کنید.
یک نیروی کار جدید استخدام کنید و یک رزومه آنلاین دریافت کنید.
فروش آنلاین و تجارت الکترونیکی.


طراحی سایت به چه گونه است؟ چطور می توان توسعه وب سایت را آغاز کرد؟

مانند هر شغلی ، می توانید طراحی سایت را مطالعه کرده و گام به گام در پیش بروید. اما اگر وظیفه شما طراحی وب سایت نیست و قرار نیست در آینده به یک طراح وب تبدیل شوید ، باید آن را به شخصی دیگر بسپارید. در این حالت ، برای شروع توسعه یک وب سایت ، اولین و مهمترین مرحله یافتن بهترین شرکت طراحی وب سایت است. شما باید در میان بسیاری از شرکت های طراحی ، که هرکدام ادعا می کنند یک سرویس با کیفیت هستند ، جستجو کنید و پیمانکار مناسب را بر اساس معیارها انتخاب کنید ، سپس کار را به کاردان بسپارید.


انواع طراحی های سایت؟

انواع مختلفی از طراحی وب سایت وجود دارد. اما برخی از انواع طراحی وب سایت که در کشور ما بیشتر رایج و ضروری است و رنگ وب نیز این خدمات را ارائه می دهد به شرح زیر است:
1. طراحی وب سایت با اپلیکیشن: این بدان معناست که علاوه بر طراحی وب سایت ، برنامه تلفن همراه ، از جمله نسخه های اندروید و iOS نیز باید به گونه ای طراحی شود که سایت و برنامه بهم پیوسته باشند.
2. طراحی وب سایت با سئو بهینه سازی: این هدف صاحب سایت از همان ابتدای رتبه بندی در منابع گوگل و قصد انجام بازاریابی اینترنتی سایت شما ، بازاریابی موتور جستجو است.
3. طراحی وب سایت با درگاه بانکی: به وب سایت های مغازه ها یا وب سایت های دارای فروش آنلاین اطلاق می شود که در مراحل پرداخت کاربر نیاز به اتصال به درگاه های پرداخت شبکه بانکی شتاب و انتقال پول به حساب صاحب وب سایت دارد.
اما موارد زیر را رنگ وب انجام نمی دهد:
1. طراحی وب سایت با چند کلیک: به سیستم های آنلاین ساخت وب سایت گفته می شود که در چند مرحله جادوگر به راحتی به کاربر اجازه می دهد وب سایت خود را با کمترین هزینه و حداکثر سرعت مانند نخ بسازد.
2. طراحی وب سایت با بارکد خوان: به معنای وب سایتی است که می تواند به بارکد خوان API متصل شود و به عنوان مثال صحت بلیط های دریافتی از افراد در ورودی را ارزیابی کند.


انواع نرم افزار طراحی وب سایت کدامند؟

برنامه های زیادی وجود دارد که می تواند برای ایجاد وب سایت مورد استفاده قرار گیرد. برخی از این برنامه ها قدیمی و برخی دیگر جدید هستند. همچنین می توان با برخی از آنها کل سایت ایجاد کرد ، اما از برخی دیگر فقط در یک مرحله خاص از مراحل طراحی سایت استفاده می شود. اما در اینجا انواع نرم افزار طراحی وب سایت وجود دارد:

 1.طراحی سایت با دریم ویور 2.طراحی سایت با adobe xd 3.طراحی سایت با ادوبی میوز 4.طراحی سایت با ایلوستریتور 5.طراحی ظاهر سایت با فتوشاپ 6.طراحی سایت با شیرپوینت 7.طراحی سایت با فرانت پیج 8.طراحی سایت با کدایگنایتر


زبان های برنامه نویسی مختلف برای طراحی وب سایت کدامند؟

چندین زبان برنامه نویسی وجود دارد که می تواند برای توسعه وب سایت مورد استفاده قرار گیرد ، اما شرکت های معروف طراحی وب بیشترین استفاده را از این زبان ها می برند:

طراحی سایت با زبان پی اچ پی (طراحی سایت با زبان php)
طراحی سایت با زبان پایتون (طراحی سایت با زبان Python)
طراحی سایت با زبان جاوا (طراحی سایت با زبان Java)
طراحی سایت با زبان گو (طراحی سایت با زبان go)
طراحی سایت با زبان سی شارپ (طراحی سایت با زبان c#)
طراحی سایت با زبان ای اس پی (طراحی سایت با زبان asp)
طراحی سایت با لاراول (طراحی سایت با Laravel)
طراحی سایت با انگولار (طراحی سایت با AngularJS)
طراحی سایت با زبان اچ تی ام ال (طراحی سایت با زبان html)


بهترین زبان طراحی وب سایت چیست؟ کدام زبان بهتر است؟

هنگام پرسیدن این سوال ، مردم انتظار دارند که ما یکی از زبانهای برنامه نویسی وب را که گاهی برای توسعه سایت از جمله PHP، .Net و Java و Python و ... استفاده می شود ، نام ببریم و دلایل برتری آن را ذکر کنیم. اما واقعیت این است که ، در حالی که هر زبان مزایای خاص خود را دارد و ممکن است در برخی از انواع پروژه های طراحی وب سایت کمی موثرتر از سایر زبانها به نظر برسد ، به طور کلی نمی توان گفت که یک زبان برتر از زبان دیگر است. اما آنچه درست است و می توان بر آن تأکید کرد این است که کیفیت قابل ارائه یک پروژه فراتر از انتخاب زبان ، انتخاب تیم فنی مناسب و تخصص واقعی کارشناسان توسعه است و تیم مناسب می داند که برای یک پروژه خاص چه چیزی بهتر است. زبان سایت خود را پیاده سازی کنید.


قرارداد طراحی وب سایت چگونه است؟ قرارداد توسعه سایت و اپلیکیشن شامل چه بخشهایی است؟

پروژه های طراحی وب سایت معمولاً با عقد قرارداد بین کارفرما و پیمانکار آغاز می شود و مهمترین نکته در موفقیت پروژه تعریف دامنه مسئولیت های طراح و انتظارات کارفرما و برآورد میزان و زمان اجرای پروژه بر اساس ابعاد آن است. در صورت ابهام ، تفسیرپذیری و محدودیت های نامشخص در مورد انتظارات کارفرما یا تعهدات پیمانکار ، پروژه کاملاً مستعد شکست و نارضایتی می شود.
قرارداد طراحی استاندارد وب سایت معمولاً شامل برنامه های زیر است:
ضمیمه فنی
پیوستن دامنه
پیوست میزبانی و هاست
خدمات پشتیبانی پیوست شده
پیوست نماینده فنی کارفرما
جمع آوری داده ها
پیوست محتوا


حق copy right و powerby برای طراحی وب سایت چیست؟

کپی رایت درست یک بیرونی و یک درونی دارد. شکل ظاهری آن جمله کوتاهی است که معمولاً در پاورقی نوشته می شود و بیان می کند که کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صاحب آن است و هیچ کس حق انتشار مجدد محتوا را بدون اجازه ندارد. اما در قلب حق کپی رایت برای ایجاد سایت احترامی است که سازنده سایت نسبت به دارایی صاحب سایت قائل است و داده ها ، اطلاعات ، گذرواژه ها و پایگاه های داده سایت متعلق به وی است و از آنها سوء استفاده نمی کند.
حق پاوربای هر دو جنبه خارجی و داخلی دارد. این جملات کوتاه معمولاً در فوتر سایت وجود دارد که بیان می کند سایت برای چه سایتی طراحی شده است. اما از نظر داخلی ، صاحب سایت به شرکت طراحی و شهرت وی احترام می گذارد ، بنابراین هرگز به خود اجازه نمی دهد خواستار حذف این عبارت شود.


اشتباهات متداول در طراحی سایت کدام است؟

به دلایل مختلف ، ممکن است پروژه طراحی وب سایت با شکست مواجه شود یا نتیجه آن رضایتبخش و جالب باشد. اصلی ترین اشتباهات رایج در روند طراحی وب سایت ها در ایران:
1. عدم مطالعه جامع سایت سایت یک شرکت طراحی و انتخاب اشتباه یک شرکت طراحی نامناسب.
2. عدم وجود سوالات صحیح و عدم تعریف دقیق مرزهای پروژه.
3. اجرای فوری پروژه با عجله و در عرض نود دقیقه.
4. عدم جمع آوری ، گردآوری و ارائه صحیح مطالب ، عکس ها و فیلم ها توسط صاحب پروژه.
5- انتخاب توسط یک شرکت طراحی سیستم مدیریت محتوای نادرست ، قدیمی و خسته کننده.
6. عدم ارائه آموزشهای لازم به مشتری پس از انتقال شی.
7. پیکربندی نادرست سرور ، سایت و منطقه مدیر.
8. پشتیبانی غیرمسئولانه و غیرمسئولانه از پرسنل بی سواد ، ناپایدار و ناپایدار.
9. تأخیر تأدیه توسط صاحب پروژه برای کارمزد به شرکت پروژه.
10. عدم ورود اطلاعات و محتوای کامل و یکپارچه مشتری در سایت.


از کجا می توان بهترین طراحی وب سایت را پیدا کرد؟ کجا می توانید نمونه هایی از وب سایت های زیبا طراحی شده را مشاهده کنید؟

بهترین نمونه های طراحی وب سایت داخلی و ایرانی را در جشنواره وب ایران مشاهده کنید.
بهترین نمونه کارهای طراحی وب خارج کشور و در مسابقات بین المللی را در وب سایت جهانی طراحی وب وبی اواردز مشاهده کنید.


بهترین نمونه های طراحی وب سایت رنگ وب کدامند؟ چند نمونه از پروژه های طراحی سایت رنگ وب

گروه طراحی رنگ وب دیزاین دارای نمونه هایی از کار در چندین زمینه است. برای دیدن بهترین نمونه های طراحی سایت ، روی قسمت مناسب کلیک کنید:

1.طراحی سایت فروشگاهی 2.طراحی سایت شرکتی 3.طراحی سایت اختصاصی 4.طراحی سایت تهران 5.طراحی سایت حرفه ای 6.طراحی سایت شخصی 7.طراحی سایت دانشگاهی 8.طراحی سایت آموزشی 9.طراحی سایت سازمانی 10.طراحی سایت شهرداری 11.طراحی سایت صنعتی 12.طراحی سایت شرکت ساختمانی 13.طراحی سایت پزشکی 14.طراحی سایت بازرگانی 15.طراحی سایت پوشاک 16.طراحی سایت گردشگری 17.طراحی سایت داینامیک 18.طراحی سایت استاتیک 19.طراحی سایت متریال دیزاین 20.طراحی سایت آماده 21.طراحی سایت گرافیک 22.طراحی سایت ارزان 23.طراحی سایت نمایشگاهی 24.طراحی سایت هنری 25.طراحی سایت ورزشی 26.طراحی سایت کودکان 27.طراحی سایت خبری 28.طراحی سایت بازاریابی شبکه ای 29.طراحی سایت خشکبار 30.طراحی سایت پنل اس ام اس 31.طراحی سایت ترجمه 32.طراحی سایت نهالستان 33.طراحی سایت نهال فروشی 34.طراحی سایت رایگان 35.طراحی سایت اداری


مشهورترین طراحان وب سایت چه کسانی هستند؟

معروفترین گروه های طراحی سایت و مشهورترین طراحان وب سایت را می توان در این فهرست جهانی در سایت جایزه وب جهانی یافت.


آسانترین راه برای ایجاد وب سایت چیست؟ ساده ترین راه برای ایجاد یک وب سایت؟

آسانترین راه برای ساختن وب سایت یافتن یک شرکت طراحی وب قوی و پروژه های خود را از صفر تا صد به آن بسپارید. این ساده ترین طراحی وب سایت ممکن است. زیرا ساخت پروژه های طراحی وب سایت در نگاه اول به آسانی و ساده نیست و این موضوع کاملاً تخصصی شده است. انجام هر کار مفیدی آسان نیست!


آخرین نسخه نرم افزار های طراحی وب سایت چیست؟

شما به دنبال جدیدترین نرم افزار هستید زیرا فکر می کنید نرم افزار دوم بهترین و قابل اطمینان ترین است. مطمئناً ، از آنجا که حوزه طراحی وب سایت یکی از حوزه های فناوری است ، لزوماً اشتباه نمی کنید ، اما در بسیاری از موارد ، فناوری های جدید یا جدیدترین نرم افزار طراحی وب سایت هنوز کافی است:
نصب نشده بود و محصولات و خدمات پشتیبانی آن به درستی شکل نگرفته بود.
در این آزمون موفق نمی شود و در چارچوب عملکرد زمان و نتایج بهتر از فن آوری های تعبیه شده ذکر نمی شود.
بسیاری از متخصصان این را نمی دانند و یافتن شخصی که بتواند با آن کار کند دشوار و گران است.
منابع زیادی در اینترنت برای مستند سازی و توضیح جزئیات و پاسخگویی به مشکلات وی وجود ندارد.


روش ایجاد وب سایت بدون کد نویسی چگونه است؟

در واقع ، اینها سیستم های مدیریت محتوا هستند که از یک صفحه آرایی قدرتمند و تعاملی بهره می برند که یک طراح وب می تواند بدون نیاز به کدگذاری و برنامه نویسی با کشیدن و انداختن آبجکت‌ها روی صفحه در استودیوی طراحی آنلاین و داخل مرورگر سایت یا صفحه مورد نظر ، ایجاد کند. ...
به عنوان مثال ، صفحه ساز بیور بیلدر در بستر وردپرس نمونه ای از نرم افزار طراحی وب سایت بدون رمزگذاری است. ابزار دیگر برای ساخت یک وب سایت بدون کدگذاری ، صفحه سازنده المنتور در بستر وردپرس است.
اما اینکه تصور کنید یک فرد غیر روحانی می تواند بدون برنامه نویسی چنین برنامه طراحی وب سایت را انجام دهد ، اشتباه است و فقط بارگیری برنامه طراحی وب سایت بدون کد نویسی می تواند به طراحی مشغول باشد. روش صحیح انجام این کار برای یک شرکت طراحی وب سایت ، ایجاد زیرساخت های مورد نیاز برای اجرای نرم افزار طراحی وب با کد و تهیه خروجی برای مدیر وب سایت است تا وی بدون برنامه نویسی برنامه نویسی کند.


چگونه نسخه موبایل وب سایت ایجاد کنیم؟

شما باید از روش طراحی وب سایت ریسپانسیو استفاده کنید. البته دیگر نیازی به ایجاد نسخه موبایل سایت توسط خود شخص نیست مانند قبل ، اما همان طراحی سایت به گونه ای ساخته شده است که علاوه بر دسک تاپ روی تلفن همراه و تبلت ، می تواند عملکردی متناسب و تطبیقی ​​نیز داشته باشد.
برخی از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس دارای ابزار طراحی قدرتمندی هستند که از ریسپانسیو پشتیبانی می کنند ، بنابراین ایجاد نسخه موبایل سایت وردپرس آسان است. بنابراین ، نحوه ایجاد یک سایت تلفن همراه در واقع طراحی سایت ریسپانسیو را تغییر می دهد.


آیا طراحی وب سایت و سئو سایت با هم ارتباط دارند؟

آره. طراحی وب سایت کاملاً بر سایت سئو تأثیر می گذارد. برای اینکه سئو پس از طراحی موفق شود ، باید نکات زیر را هنگام ایجاد وب سایت رعایت کنید:
1. سیستم مدیریت محتوای مناسب را انتخاب کنید: همه سیستم های ساخت وب سایت یا مدیریت محتوا در سئو یکسان نیستند و سئو از برخی دیگر قدرتمندتر است. قرار دادن محتوا در وب سایتی که سیستم مدیریت محتوای بهینه سازی شده برای موتور جستجو ندارد ، مانند کاشت بذر در زمین های خشک و بایر است.
2. هنگام توسعه یک سایت ، اصول سئو باید رعایت شود: هنگام ایجاد الگویی برای صفحه اصلی و صفحات داخلی ، قوانین سئو باید رعایت شود تا کد ایمیل صفحه ، طبق قوانین استاندارد سئو ، دارای یک و تنها یک H1 اصلی و ... باشد.
3. تنظیمات سایت سئو به طور کلی در پانل مدیر اعمال می شود: پانل مدیر سایت به مدیر اجازه می دهد تا مشخص کند که آیا این صفحه به صورت گوگل در حافظه پنهان است. متا تگ های عنوان و توضیحات هر صفحه چیست. تا بتوانید به هر عکس عنوان و توصیف اختصاص دهید.
4- هنگام میزبانی یک سایت ، کیفیتی را که بر سئو تأثیر می گذارد در نظر بگیرید: این واقعیت که سرعت سایت خوب است ، سریع بارگیری می شود ، حافظه پنهان خوبی دارد و به طور مداوم در دسترس است ، در طولانی مدت بر سئو تأثیر می گذارد.


چگونه می توان یک وب سایت محبوب ایجاد کرد؟ چگونه می توان بازدید از سایت خود را افزایش داد؟

برخی افراد همین سوالات را می پرسند: "چگونه بازدید سایت را افزایش دهیم؟" گویی منظور آنها از بازدیدهای واقعی و تعداد افرادی که سایت ما را می خوانند نیست ، بلکه به سادگی نحوه افزایش آمار است! متاسفانه در ایران یک تصور غلط وجود دارد که یک شرکت افزایش بازدید وب سایت وجود دارد که می تواند با یک ربات بازدید وب سایت را افزایش دهد تا با نرم افزار میزان بازدید وب سایت را افزایش دهد! این وجود ندارد ، و اگر وجود داشته باشد ، غیرقانونی و بی فایده است و دنیای مدرن و ابزارهای آماری بسیار هوشمندانه هستند که نمی توانند از این طریق فریب بخورند. در عوض ، می توانید با بهبود بازدید و کیفیت وب سایت ، استفاده از روش هایی برای افزایش بازدید وب سایت و استفاده از روش های مناسب برای افزایش تضمین ترافیک وب سایت ، میزان بازدید و کیفیت وب سایت را افزایش دهید.
اما در پاسخ به این سوال که چگونه بازدید سایت را افزایش دهیم ، باید به نکات زیر توجه داشت:
1. افزایش بازدید به سایت تنها با بهبود کیفیت سایت و بهبود محتوا امکان پذیر است.
2. هر راه حلی برای افزایش بازدید وب سایت که هیچ ارتباطی با بهبود سایت یا محتوای آن نداشته باشد ، تقلب است و پایانی ندارد.
3. برای افزایش بازدید وب سایت چیزی به عنوان خرید وجود ندارد. هیچ کس نمی تواند به شما کاربران و بازدیدهای آنها را بفروشد. باز کردن یک سایت در یک پنجره کوچک بدون اجازه کاربر تقلب است و آن کاربر در واقع بدون رضایت وی سایت شما را در مرورگر خود باز می کند و از آن بی اطلاع و راضی نیستند.
4. افزایش بازدید وب سایت در گوگل مشابه سئو. یعنی ما در حال کار بر روی کیفیت سایت و متنوع بودن مطالب هستیم به گونه ای که گوگل به عنوان یک قاضی هوشمند ، جهانی و بی طرف ، سایت ما را به عنوان بهترین گزینه برای یک موتور جستجو بالاتر از سایر نتایج پیشنهاد می کند.


نکات مهم در طراحی وب سایت چیست؟

نکات مربوط به طراحی وب سایت که باید قبل ، در حین و بعد از یک پروژه طراحی وب در نظر گرفته شود ، عناصر مهمی در طراحی وب سایت است که پس از 10 سال فعالیت در این زمینه و پیروی از این نکات طراحی وب سایت ، آنها را بدست آورده ایم. این می تواند شانس موفقیت سایت شما را افزایش دهد:
1. طراحی وب سایت خود را به یک شرکت معتبر طراحی وب ارائه دهید.
2. اهداف وب سایت ، الزامات ، لیست مدلها و مثالهایی که دوست دارید ، ویژگیهای مورد نیاز در سایت خود و نمونه محتوایی که می توانید در آینده در سایت ایجاد کنید ، ارائه دهید تا به شرکت طراحی کمک کند پروژه را به درستی ارزیابی کند.
3. به مشاوره کارشناسان طراحی وب سایت شرکت توجه کنید.
4- برای عملکرد صحیح و به روزرسانی سایت در سازمان خود با مدیر وب سایت تخصصی تماس بگیرید.
5. وقت خود را صرف یادگیری از یک شرکت طراحی کنید تا بتوانید از سایت به درستی استفاده کنید.


چگونه یک وب سایت موفق ایجاد کنیم؟ چگونه یک وب سایت قابل اعتماد ایجاد کنیم؟

همه به یک وب سایت با شهرت خوب یا یک وب سایت موفق نیاز دارند ، اما همه مایل به پرداخت قیمت واقعی نیستند! اگر واقعاً می خواهید یک وب سایت موفق و معتبر داشته باشید ، هم در زمینه توسعه و هم در کار و به روزرسانی روزانه ، موارد زیر را مشاهده کنید:
1. به کپی رایت احترام بگذارید: از کپی کردن مطالب و عکسهای دارای حق چاپ توسط شخص دیگری خودداری کنید. زحمت ایجاد محتوای با کیفیت را بردارید.
2. پیوندها به صفحات مرد خوب: اگر از جایی به چیزی استناد کردید ، به آن پیوند دهید. از پیوندهای مراجعه های خوب که می تواند اطلاعات بیشتری به خوانندگان شما بدهد ، دریغ نکنید.
3. به زبان فارسی احترام بگذارید. مقدسات زبان مادری و ادبیات ناز فارسی خود را حفظ کنید و سعی کنید تا حد امکان از اشتباه در نوشتن مطالب منتشر شده خود جلوگیری کنید.
4- به کاربران اجازه اظهارنظر را بدهید: از گفتن حرفی علیه خود و منافع خود نترسید! آنها را آزاد کنید تا مشارکت در محتوای آنها به سایت شما کمک کند و نظرات آنها بهترین راهنما برای بهبود سفر شما است.
5. با کاربران سایت خود انسانی برخورد کنید: وقت آنها را تلف نکنید ، با آنها بازی نکنید ، آنها را گیج نکنید ، به کاربر ، وقت او و چشم کاربر احترام بگذارید.
6. از زیبایی صفحه و محتوای چشم نواز قدردانی کنید: مطالب را به روشی شیطنت آمیز و آشفته روی صفحات نیندازید. مثل یک زن خانه دار که با عشق تمام سفره را پهن می کند ، شما صفحه به صفحه هستید.


معیارهای انتخاب نام مناسب برای وب سایت چیست؟ چگونه نام مناسب سایت را انتخاب کنیم؟

نام صحیح سایت اولین تصمیمی است که شما درباره سایت خود می گیرید ، بنابراین جای تأمل و تصمیم دارد. البته امروزه ، مانند گذشته ، نام دامنه اهمیت چندانی ندارد زیرا با وجود موتور جستجوی گوگل ، افراد دفعه دیگر به جستجوی همان سایت می پردازند و در نتایج دوباره آن سایت را با همان موقعیت پیدا می کنند!
اما معیارهای کلی برای انتخاب نام صحیح سایت عبارتند از:
1. به یاد ماندنی باشید: ممکن است در آینده به یک مارک تجاری تبدیل شود. در حافظه بنشینید. با اسامی دیگر متفاوت و خاص است.
2. آن را در یک حالت بنویسید و تایپ کنید: وقتی کسی یک نام دامنه را می شنود ، به چندین حالت ضبط فکر نمی کند ، اما همه آنها آن را با یک ترکیب خاص تایپ می کنند.
3. کوتاه ترین حد ممکن باشید: محدودیت مشخصی وجود ندارد ، اما قانون کلی این است که هرچه کوتاهتر بهتر است.
4- با موضوع سایت مرتبط باشید: به محض شنیدن این مطلب ، کار اصلی سایت و موضوع اصلی محتوای سایت در ذهن شنونده حک می شود و او می تواند به درستی کار سایت را حدس بزند.
5. تلفظ آن باید ساده و شیوا باشد: بعضی از حروف نرم تر ، هماهنگ تر و بهتر از دیگران خوانده می شوند.
6. سئو دوستانه باشید اما بیش از حد نباشید: استفاده از کلید واژه اصلی تجارت خود در نام دامنه مشکلی ندارد به شرطی که با موارد دیگر مغایرت نداشته باشد و اغراق نباشد.
اما مواردی وجود دارد که هیچ کس هنگام انتخاب دامنه انجام نمی دهد. اگر این کار را انجام دهید ، قطعاً پاسخ بهتری دریافت خواهید کرد:
1. با یک نویسنده ، شاعر ، نویسنده مشورت کنید. کسانی که به ادبیات و زبان فارسی تسلط دارند واژگان گسترده تری در واژگان زبانی خود دارند.
2. به فرهنگ لغت مراجعه کنید: در صورت خسته شدن و اتلاف وقت ، این فرصت را پیدا خواهید کرد که یک کلمه اصلی به زبان فارسی بیابید ، که نه تنها بسیار مناسب سایت شما است ، بلکه اصیل است و کسی قبلاً از آن در وب استفاده کرده است -سایت. نه ، و دامنه او احتمالاً رایگان است!
3. از ابزارهای ارائه دامنه آنلاین استفاده کنید. در حالی که بیشتر این ابزارها به انگلیسی نوشته شده اند ، و ما ابزارهای کمتری را برای زبان فارسی دیده ایم ، استفاده از این ابزارها برای پیشنهاد کلمات مشابه شایسته است.
4- روش نام دامنه سایت های رقیب و وابسته را تست کنید: با بررسی سایت های داخلی و خارجی که موضوعی مشابه شما دارند ، می توانید بفهمید که آنها به چه نام هایی نامگذاری شده اند.
اما هنگام انتخاب نام مناسب برای سایت خود از موارد زیر خودداری کنید:
1- از خط تیره و عدد استفاده نکنید: برای مخاطبان ، این بدان معنی است که شما دامنه خوبی ندارید و باید آن را ثبت کنید.
2. از نام دامنه با عبارت فارسی خودداری کنید: در حالی که این چندین اثر مثبت سئو دارد ، آن را نادیده بگیرید! زیرا برای افراد ناخوشایند است و به سایتهای هرزنامه و غیراستاندارد شباهت دارد.
3. از نامی که شبیه یا شبیه مارک دیگری است استفاده نکنید: جلوی بوی بد دهان را بگیرید و سعی کنید روی پاهای خود بایستید و نه روی شانه مارکی که دیگران به سختی آن را می شناسند.


چگونه یک وب سایت زیبا بسازیم؟ چگونه وب سایت خود را تزئین کنیم؟

زیبایی سایت نتیجه تعامل زیبایی و سازگاری در طرح تصاویر و گرافیک و همچنین متن و محتوای سایت است. برای دستیابی به یک طراحی وب سایت زیبا:
1. یک شرکت طراحی زیبا انتخاب کنید که وب سایت شما را به زیبایی طراحی کرده باشد.
2. محتوای کامل و عکس های زیبا را برای او فراهم کنید.
3. تجارت پشت سایت ، شما به زیبایی خدمات و محصولات خود را طراحی کرده اید.
4- به توصیه های زیبایی شناسی یک شرکت طراحی گرافیک گوش دهید.


اختلال در نمایش سایت چیست؟

1. اختلال باز نشدن سایت
2. اختلال بروزرسانی سایت
3. اختلال در بارگذاری سایت وجود دارد
4. اختلال ثبت سفارش در سایت
5. اختلال ذخیره سایت.
6. اختلال تغییر مسیر سایت
7. اختلال بارگیری دیر هنگام سایت وردپرس.
8. اختلال باز نشدن عکس در سایت


بعد از ایجاد وب سایت چه باید کرد؟

پس از توسعه سایت ، بهتر است نکات زیر را بررسی و رعایت کنید:
1. با یک موتور جستجو ثبت نام کنید و یک سایت را با گوگل ثبت کنید: با ثبت آدرس سایت در گوگل ، شما یک سایت جدید را به گوگل اطلاع می دهید تا ربات های خود را برای بازرسی و ذخیره ارسال کند و سایت خود را در نتایج نمایش دهید. ثبت آهسته یک سایت با موتور جستجوی گوگل ، به ویژه ثبت یک سایت جدید ، می تواند سرعت سئو یک سایت را افزایش دهد. ثبت نام گوگل را جدی بگیرید.
2. ثبت سایت در سیستم سازمان فضای مجازی. سایت میزبان .IR که وابسته به دولت است و در صورت ثبت سایت در آنجا ، از حقوق قانونی خاصی در ایران برخوردار است.
3. ثبت سایت در ترافیک داخلی. اگر این سایت تمام مخاطبین را در ایران داشته باشد ، می توان با ثبت سایت خود در سیستم آنلاین سازمان تنظیم مقررات رادیویی ، آن را ثبت کرد. محتوای آنها با نصف قیمت محاسبه می شود.
4- ثبت وب سایت با الکسا: الکسا یک سیستم اندازه گیری و تجزیه و تحلیل ترافیک است که می تواند برای تعداد مشخصی از خدمات بدون پرداخت هزینه استفاده شود.


هزینه ساخت وب سایت چقدر است؟

مشتریانی که می پرسند هزینه ساخت یک وب سایت چقدر است ، به دلیل تفاوت غیر منطقی قیمت و اختلاف زیاد قیمت ، در بازار شرکت های طراحی وب گول زننده گیج می شوند. اما هزینه سایت شامل هزینه های جزئی زیر است:
1. هزینه ثبت نام در سایت: مبلغی که برای ثبت یک یا چند دامنه می پردازید www.
2. هزینه طراحی سایت: میزان طراحی گرافیکی قالب و قالب سایت.
3. هزینه برنامه نویسی سایت: اگر سایت به برنامه نویسی خاصی نیاز دارد ، هزینه برنامه نویسی آن ویژگی های خاص را نیز باید در نظر گرفت.
4. پرداخت هزینه برای سایت وردپرس: نیازی به پرداخت هزینه وردپرس نیست اما ممکن است لازم باشد برای خرید برخی از افزونه های مورد نیاز هزینه کنید.
5- هزینه ایجاد وب سایت فروشگاهی: اگر سایت شما دارای یک قسمت فروشگاهی نیز باشد یا به ذات خود یک فروشگاه آنلاین باشد.
6. هزینه راه اندازی سایت: هزینه بارگیری و اجرای سایت در سرور و همچنین انجام تنظیمات و پیکربندی های سرور.
7. هزینه های پشتیبانی سایت: مبلغی که معمولاً در طی یک سال برای دریافت خدمات پشتیبانی به یک شرکت پروژه پرداخت می کنید.
8. هزینه تبلیغات سایت: مبلغی که مدیر سایت برای ارائه سایت خود در شبکه و اینترنت و همچنین گسترش تبلیغات در سایت های معروف و شبکه های اجتماعی هزینه خواهد کرد.
9. هزینه طراحی بنر وب سایت: اگر وب سایت شما به بنرهای گرافیکی خاص ، اسلایدهای هنری و غیره نیاز دارد.
10. هزینه نگهداری سایت: هزینه هایی که شما و سازمان خود برای خرید حقوق و زمان صرف به روزرسانی و نگهداری سایت هزینه می کنید.
11. هزینه ترجمه وب سایت: مبلغی که برای وب سایت دو زبانه یا چند زبانه پرداخت می کنید.
12. هزینه به روزرسانی سایت: اگر می خواهید پس از راه اندازی سایت ، یک تیم سئو استخدام کنید.
13. هزینه تمدید سایت: هزینه ای است که سالانه برای میزبانی ، دامنه و پشتیبانی پرداخت می شود.