طراحی سایت فروشگاهی

وب سایت فروشگاهی در رنگ وب با جدیدترین تکنیک های طراحی و بالاترین کیفیت با ساختاری مقیاس پذیر طراحی شده است.
راه اندازی وب سایت فروشگاه آنلاین مانند راه اندازی شعبه جدید فروشگاه خود است. وب سایت فروشگاهی شما محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان برای خرید محصولات شما برطرف می کند. در واقع با راه اندازی وب سایت فروشگاهی می توانید فعالیت های خود را 24 ساعته ادامه دهید.

فروشگاه اینترنتی خوب = فروش خوب

با افزایش تعداد وب سایت های فروشگاهی و همچنین افزایش تمایل مشتری برای این سبک سفارش ، وب سایت فروشگاهی و تأثیر آن بر فروش محصول و آگاهی از برند غیرقابل انکار است. طراحی وب سایت یک فروشگاه آنلاین باید حس اعتماد و ایمنی هنگام خرید را القا کند و آن را به مشتری دائمی تبدیل کند.
نحوه برخورد شما با مشتریان ، به ویژه در اولین بازدید ، تأثیر زیادی در تعامل مشتری خواهد داشت. این مورد در مورد فروشگاه های آنلاین نیز صدق می کند. طراحی وب سایت باید بر اساس عناصر بصری مناسب ، اصول روانشناسی خرید و استراتژی مناسب فروش باشد. چنین طراحی وب سایت حرفه ای نمی تواند تأثیر مثبتی در جذب مشتری به فروشگاه آنلاین شما داشته باشد.

بهینه سازی سئو در هنگام ایجاد وب سایت فروشگاه آنلاین

کاربران موتور جستجو گوگل هر روز میلیون ها جستجو انجام می دهند. قرار دادن وب سایت خود در بالای نتایج گوگل می تواند تأثیر بسزایی در تعداد کاربرانی داشته باشد که از سایت شما بازدید می کنند و بنابراین مشتریان جدیدی برای تجارت شما به ارمغان می آورد.
سایت فروشگاهی شما باید متناسب با موتورهای جستجو مانند گوگل طراحی شود. یک وب سایت حرفه ای درست و بهینه طراحی شده می تواند وب سایت شما را سئو کند و سپس می توانید با ارسال محتوای مناسب به هدف خود برسید (نتیجه جستجوی اولیه را در گوگل نمایش دهید).
شرکت طراحی وب سایت رنگ وب ، با کمک متخصصان و متخصصان ، وب سایت را مطابق با دستورالعمل های وب سایت فروشگاهی سئو طراحی کرده و وب سایت ساخته شده توسط این تیم هیچ مشکلی در مورد سئو نخواهد داشت و در نتایج اولیه گوگل ظاهر می شود ... در حقیقت ، رنگ وب با بالاترین کیفیت خدمات سئو را ارائه می دهد.

سایت موفق فروشگاهی

قبل از ایجاد وب سایت فروشگاه آنلاین ، باید خود را جای مشتری های خود قرار دهید ، انتظارات احتمالی آنها را حدس بزنید و سعی کنید همه انتظارات را برآورده کنید. یکی از مهمترین ویژگیهای یک وب سایت موفق فروشگاهی: سرعت بالای بارگذاری وب سایت ، توضیحات کافی و مرتبط محصول ، سهولت استفاده از وب سایت ، مشاوره و گفتگوی آنلاین با فروشندگان وب سایت ، پیشنهادات تخفیف و ...

ویژگی های مورد نیاز در طراحی وب سایت فروشگاهی

سیستم سبد خرید
گروه بندی محصولات
امکان اتصال به درگاه پرداخت بانکی
اطلاع رسانی خرید به صورت ایمیل
طراحی وب سایت واکنش گرا
امکان ارسال نظر
توانایی مقایسه محصولات
توانایی فیلتر کردن محصولات با ویژگی های مورد نظر
نحوه خرید و ارسال مرسوله
مدیریت حساب بانکی
یک لیست علاقمندی
حساب کاربری مجازی
سفارشات و پرداخت ها را مدیریت کنید
برنامه سفارش چاپ خودکار
ادغام با نرم افزار حسابداری و انبار
امکان درخواست تخفیف
مدیریت ارز
سیستم B2b
توانایی درج قیمت های مختلف برای مشتریان خاص

ویژگی ها و خصوصیات سایت فروشگاهی تأثیر زیادی در تصمیم گیری مشتری دارد و آنها را به مشتریان وفادار سایت شما تبدیل می کند. این خصوصیت ها شامل:

دسترسی ساده و سریع به محصولات در طراحی وب سایت فروشگاهی:

سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید که بازدیدکنندگان به راحتی نمی توانند به محتوای آن دسترسی پیدا کنند یا جستجوی قابل اعتماد ندارند. سردرگمی کاربر می تواند بر روی وب سایت و تفکر برند شما تأثیر منفی بگذارد و احتمال ترک کاربر از سایت شما را افزایش دهد. بنابراین ، وب سایت فروشگاهی باید دارای ساختار دسته بندی استاندارد محصول و موتور جستجوی کاربردی و خوب باشد.
اهمیت موتور جستجو در سایت فروشگاهی شما آنقدر زیاد است که اگر آنطور که باید کار نکند ، احتمال نارضایتی کاربر و در نتیجه ترک فروشگاهی از سایت را افزایش می دهد. در نتیجه ، شما نباید از یک جستجوی ساده استفاده کنید ، بلکه باید از جستجوی پیشرفته استفاده کنید.

نام نویسی کاربران جهت خرید از سایت فروشگاهی:

یکی از مهمترین و متداولترین قسمتها هنگام ایجاد وب سایت فروشگاهی ، قسمت ثبت نام کاربر است. هنگام طراحی این قسمت از سایت ، باید دقت شود که فرم های بزرگ با داده های زیاد در مقابل کاربر قرار نگیرد. مقدار محدودی از اطلاعات باید در قسمت نهایی خرید از کاربر درخواست شود ، به عنوان مثال: آدرس ، شماره تلفن و غیره
همچنین می توان در مرحله ثبت نام ، کلیه اطلاعات را از کاربر درخواست کرد ، به این ترتیب فقط چند فیلد در مرحله خرید می توانند درج شوند که برای مشتریان قابل تغییر است. بهتر است اطلاعات را گام به گام در فرم ها کسب کنید.

اعتماد مشتریان را جلب کنید:

اعتماد سازی در روند اجرای وب سایت فروشگاهی بسیار مهم است. هنگام انجام پرداخت های آنلاین در وب سایت خود ، برای افزایش امنیت اطلاعات مشتریان خود ، باید از پورتال ssp استفاده کنید. هنگامی که مارک شما شناخته شد ، محصولات جدید شما بر اساس رزومه خوب قابل فروش و استقبال خواهند بود.

توانایی مقایسه محصولات:

مقایسه محصولات به ظاهر مشابه از ویژگیهای مهم سایتهای فروشگاهی است. وقتی به مشتریان خود این فرصت را می دهیم تا مشخصات چندین محصول را با یکدیگر مقایسه کنند و بهترین را انتخاب کنند. خریدهای بعدی از طریق وب سایت شما انجام می شود. بنابراین ، توانایی مقایسه محصولات از مهمترین ویژگیهای سایتهای فروشگاهی است.

نظرات را اضافه کنید:

نکته دیگری که هنگام طراحی سایت فروشگاهی که باید به آن توجه داشته باشید مهم است ، فعال کردن قسمت نظرات مشتری است. چندین مزیت برای فعال کردن این بخش وجود دارد ، از جمله:
با این روش می توانید بررسی کنید کدام محصول مورد قبول مشتریان شماست و کدام یک مورد پسند شما نیست. با این آگاهی می توانید این محصول را در سایت خود تکرار کنید یا دیگر آن را تکرار نکنید.
به این ترتیب مشتریان سایت شما بازاریاب شما خواهند شد و می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. در واقع مشتریانی که کالاهایی را از فروشگاه شما خریداری کرده اند نظر خود را در این قسمت اعلام می کنند و سایر مشتریان می توانند برای درک بهتر محصول ، آن نظرات را مشاهده کنند.
با تعامل مشتریان با یکدیگر و اظهار نظر در مورد محصول ، تجارت شما با این گزینه طراحی وب سایت فروشگاهی رونق می یابد.

جستجو در محصولات:

بیشتر اوقات ، وقتی به سایت فروشگاهی مراجعه می کنید ، به دنبال محصولی هستید که می خواهید پیدا کنید و درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنید. به همین دلیل است که هنگام طراحی سایت فروشگاهی باید به این نکته توجه زیادی داشته باشید. هرچه جعبه جستجو در سایت شما قدرتمندتر باشد ، مشتریان آسان تر می توانند کالای مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را خریداری کنند. در برخی از سایت های فاقد طراحی پیشرفته ، کادر جستجو گسترش نیافته است و بنابراین خریدار نمی تواند محصول مورد نظر را پیدا کند. برای اینکه مشتریان محصولات شما را خریداری کنند بهتر است به این نکته توجه زیادی داشته باشید تا بتوانید محصولات سایت خود را بفروشید.

نحوه خرید از فروشگاه اینترنتی:

پرداخت اینترنتی آنلاین
در این روش پرداخت ، ابتدا باید فاکتور خرید آنلاین خود را پرداخت کنید و سپس کالا برای شما ارسال می شود. در بیشتر فروشگاه های دیجیتال ، تنها راه خرید پرداخت آنلاین است.

پرداخت وجه در محل
بیشتر کاربران روش پرداخت محلی را ترجیح می دهند. زیرا این روش احتمال کلاهبرداری را کاهش می دهد. این روش به گونه ای است که پس از ثبت سفارش و تحویل کالا به محل مورد نظر ، هزینه آن پرداخت می شود.

هزینه ساخت وب سایت تخصصی فروشگاهی چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه های سایت با در نظر گرفتن استانداردهای برنامه نویسی ، جذابیت و کیفیت طراحی تعیین می شود. هزینه طراحی وب سایت در ایران از چند صد هزار تومان تا چند صد میلیون تومان متغیر است. در واقع قیمت طراحی وب سایت متناسب با خدمات ارائه شده است. هزینه ساخت سایت فروشگاهی رنگ وب متعادل و مطابق با استفاده از فن آوری های مدرن ، خدمات با کیفیت و مطابقت با استانداردها است.

مراحل ایجاد یک وب سایت اختصاصی فروشگاهی در رنگ وب چیست؟

در طراحی سفارشی ، پس از امضای قرارداد ، کارفرما ابتدا فرم اطلاعات اساسی را پر می کند و در صورت وجود تصاویر ، کاتالوگ ها یا پرونده های دیگر ، آنها به وب یک تحویل می شوند. چند روز پس از برنامه ریزی و سرانجام ارزیابی نیازها و شروع پروژه ، طرح هایی از صفحات مختلف از بخش گرافیک برای بررسی و بررسی به کارفرما تحویل داده می شود. در صورت تأیید ، طرح گرافیکی برای پیاده سازی و کدگذاری به دپارتمان مربوطه ارسال می شود و سرانجام برای بررسی مجدد در اینترنت ارسال می شود ، در صورت عدم تأیید طرح ، درخواست تغییر یا طراحی تعداد نامحدود رایگان است.

نحوه پرداخت؟

50٪ از مبلغ قرارداد طراحی پیش پرداخت ، 30٪ پس از طراحی اولیه و 20٪ باقیمانده در پایان کار پرداخت می شود.