به رنگ وب دیزاین خوش آمدید

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

لطفاً قوانین و مقررات را با دقت بخوانید. با ثبت سفارش در سایت ، با شرایط زیر موافقت می کنید. علاوه بر این مفاد ، رنگ وب به عنوان یک وب سایت و سرویس ایرانی ، از کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پیروی می کند.

1: لطفا قبل از سفارش و پرداخت امکانات و قیمت آن را بخوانید.
2: ایجاد وب سایت با مطالب و موضوعات غیراخلاقی و سیاسی ممنوع و مغایر با قوانین استفاده است.
3: کلیه وب سایت های ایجاد شده در رنگ  توسط مدیریت سیستم کنترل می شوند و در صورت بروز هرگونه تخلف ، دسترسی کاربر به سیستم مسدود می شود.
4: مسئولیت کلیه محتوای ایجاد شده در وب سایت با شخص است و رنگ وب مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت شما ندارد.
5: سایتهایی با مشخصات پیش فرض تحویل داده می شوند. خریدار متعهد می شود تمام اطلاعات پیش فرض را به نام خود تغییر دهد. همچنین تغییر نوع سایت به روش دیگری امکان پذیر نمی باشد.
6: ایجاد هرگونه وب سایت غیرمعمول ، شامل هرگونه توهین و زبان و  نسبت به افراد (به ویژه سران کشورها) ، متون سیاسی و غیراخلاقی ، نقض نظم عمومی ، نقض امنیت ملی و مطالب غیر سنتی ممنوع است و به محض ورود کاربر مسدود می شود وارد سیستم می شویم و سایت ایجاد شده از سیستم پورتال حذف خواهد شد. در صورت لزوم ، همه چیز به پلیس و مقامات قضایی فتا نیز ارجاع خواهد شد.
7: همکاری شما با وب سایت شرکت به معنای توافق با کلیه قوانین و مقررات سایت است و نیازی به امضای کاربر ندارد و کاربر متعهد می شود کلیه قوانین و مقررات را رعایت و رعایت کند.
8: لغو سفارش و فسخ قرارداد فقط مطابق با شرایط فسخ قرارداد یا قبل از امضای قرارداد امکان پذیر است.
9: شما مسئول محتوا و خدماتی هستید که در وب سایت خود ارائه می دهید ، در صورت نوشتن محتوا یا ارائه خدمات یا محصولی که مغایر با قوانین کشور شما باشد ، اطلاعات شما با مقامات درخواست کننده به اشتراک گذاشته می شود.
10: فضای هاست فقط برای وب سایت سفارش داده شده قابل استفاده است ، به این معنی که شما نمی توانید از این هاست برای هر برنامه یا وب سایت یا هرگونه عملیات غیر مرتبط استفاده کنید.