به رنگ وب دیزاین خوش آمدید

هاست و دامین

هاست و دامین

هاست و دامین

قبل از اقدام به طراحی سایت اولین موردی که باید نسبت به خرید آن اقدام کرد هاست و دامین می باشد.

به طور خلاصه بخواهیم بگوییم، دامین (DOMAIN) همان نام وب سایت شما است که باعث می شود پس از طراحی سایت با آن، آدرس سایت شما در دسترس بازدید کننده باشد، مانند rangweb که میتوان با پسوند های مختلف مانند com - net - org - ir و ... ثبت کرد، ادرس سایت شما با توجه به انتخاب اسم و پسوندش می شود rangweb.com یا ...که به آن دامین میگویند.

هاست (HOST) به فضایی گفته می شود که وب سایت طراحی شده یا همان قالب سایتتان و ... بر روی این مکان آپلود میگردد که شما بر اساس نیاز خود میتوانید بر اساس مگابایت هاست را اجاره کنید که هزینه هاست بستگی به فضای هاست، نوع هاست (ویندوز یا لینوکس) که لینوکس در ایران بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد، کشوری که میزبان هاست شما هست، میزان پهنای باند هاست شما و ... که رنگ وب دیزاین با در اختیاز داشتن دانش و سال ها تجربه در حال حاضر با بهترین سرویس دهندگان همکاری مینماید و سرور های سایت هایی که توسط رنگ وب دیزاین قرار دارد دارای سرعت خوب و هزینه ارزان می باشد.

قابل ذکر است شما با پرداخت هزینه دامین و هاست آن را اجاره میکنید شما میتوانید سالانه این اجاره را پرداخت و یا چند ساله خریداری نمایید و در صورتی که سالانه اقدام به پرداخت هزینه هاست و دامین نمایید نیاز است هر ساله این هزینه را پرداخت نمایید در غیر اینصورت سایت شما از دسترس خارج میگردد و ممکن است پس از از دسترس خارج شدن سایت شما همان دامین توسط شخص دیگر به ثبت برسد.

ما در زمینه هاست و دامین آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.